Staż/praktyki - Specjalista ds. funduszy unijnych
Electric Cars PL Sp. z o.o. Warszawa, Polska 20 czerwca 2017

Swoją działalność prowadzimy od 2006 r. Specjalizujemy się w kompleksowym pozyskiwaniu dofinansowania ze środków unijnych, zrealizowaliśmy już 200 takich projektów. Wspieramy Klientów na wszystkich etapach pozyskiwania dotacji, począwszy od rozpoznania ich potrzeb, poprzez stworzenie wniosku o dofinansowanie oraz dokumentacji aplikacyjnej, po rozliczenie poszczególnych etapów projektu, aż do zakończenia realizacji inwestycji.

W związku z ciągłym rozwojem firmy szukamy Stażystów, którzy dołączą do zespołu ekspertów w dziedzinie finansowania inwestycji z wykorzystaniem funduszy unijnych. Zapraszamy również osoby bez doświadczenia, które przeszkolimy do pracy na stanowisku Specjalista ds. funduszy unijnych.

Staż/praktyki - Specjalista ds. funduszy unijnych

Zakres obowiązków obejmuje współpracę z firmami i koncernami międzynarodowymi w wybranej dziedzinie. Podczas stażu będziesz brał udział w:

• wyborze odpowiednich programów wsparcia do planowanych projektów inwestycyjnych
  • opracowywaniu dokumentacji formalno-prawnej
  • przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej w generatorze
  • rozliczaniu otrzymanego wsparcia

Poszukujemy osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w zespołach tworzących dotacyjne projekty unijne w następujących dziedzinach:

• energetyka
  • pojazdy elektryczne
  • smart City
  • smart Grid
  • smart Metering
  • elektronika
  • rozwiązania prosumenckie
  • technologie energetyczne
  • innowacyjne technologie
  • transfer technologii
  • współpraca międzynarodowa
  • rynki finansowe
  • startupy
  • konferencje i szkolenia
  • medycyna
  • ekologia i środowisko
  • geotermia

oraz inne.

Po odbyciu stażu otrzymasz specjalistyczne przeszkolenie w wybranej dziedzinie oraz możliwość zatrudnienia w dużych międzynarodowych firmach i koncernach.

Ponadto oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczestnictwa w realizacji innowacyjnych projektów;
  • możliwość wyjazdów służbowych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Stanów Zjednoczonych oraz krajów Unii Europejskiej.
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

CV należy przesłać na adres e-mail: a.ambroziak@greenpl.org.