Umowa o dzieło - specjalista ds. fotowoltaiki
TEPLO Mazowiecka, Warszawa, Polska 6 maja 2019

Trochę o Nas.

Nazywam się Marcin Sobechowicz i jestem założycielem firmy TEPLO. Jestem absolwentem  Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej od 15 lat zafascynowanym możliwościami jakie dają Odnawialne Źródła Energii. Z pasji stworzyłem firmę, która wciągu 8 lat obsłużyła 700 klientów w zakresie wykorzystania energii słonecznej do produkcji prądu i podgrzewania wody.

Stale rozwijamy się wykorzystując dynamiczny wzrost branży fotowoltaicznej. Stawiamy na elastyczną i partnerską formę współpracy z naszymi klientami. Budowanie dobrych relacji, obsługa na najwyższym poziomie i polecenia zadowolonych klientów są naszym motorem napędowym.  Widzimy potencjał w optymalizacji procesu zarządzania energią i w tym kierunku chcemy się specjalizować. W związku z tym planujemy dokonać transformacji w spółkę kapitałową i powiększyć nasz zespół.

Nasza misja.

Dzięki inwestycji w instalację fotowoltaiczną pomagamy Polakom obniżać koszty życia i prowadzonej działalności oraz zapewniać bezpieczeństwo energetyczne.

Fundamentem firmy są pracownicy, którzy tworzą zgrany zespół. Skalujemy biznes poprzez nasze zaangażowanie i automatyzację procesów.

Jeżeli poszukujesz niestandardowych wyzwań i nie widzisz się w głównym nurcie „ścieżek kariery” proponowanych studentom przez korporacje to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Umowa o dzieło - specjalista ds. fotowoltaiki

Kogo potrzebujemy?

Managera energii, opiekuna klienta i handlowca w jednym.

Jeśli: angażujesz się w to co robisz i jesteś dyspozycyjny,  jesteś nastawiony na sukces, podejmujesz samodzielne działania, jesteś otwarty na ludzi i potrafisz identyfikować ich potrzeby, szukasz rozwiązania w sytuacjach problemowych lub alternatywy.

To jesteś właściwą osobą.

Po dołączeniu do zespołu będziesz pracował w branży, która daje nieograniczone możliwości rozwoju. Damy Ci swobodę i narzędzia, które pozwolą Ci osiągnąć najlepsze wyniki. Wiedzę będziesz czerpał bezpośrednio ode mnie, przeprowadzę Cię przez cały proces szkoleniowy.  Również w późniejszym okresie zawsze będziesz mógł liczyć na nasze doświadczenie i wsparcie.

Progresywny system prowizyjny będzie nieustannie motywował Cię do stawiania sobie coraz wyższych celów. Stała podstawa zapewni bezpieczeństwo finansowe.

Będziesz miał możliwość rozwoju w kierunku managera sprzedaży  lub możesz stać się odpowiedzialny za rozwój produktu.

Zakres działań: prowadzenie relacji z klientem przez cały proces inwestycyjny,  pozyskiwanie klientów i obsługa przekazanych leadów, badanie potrzeb klientów i wizja lokalna na miejscu inwestycji, dobór produktu adekwatnie do zapotrzebowania energetycznego klienta i warunków montażowych, udział w tworzeniu oferty, nadzór nad przebiegiem całego procesu inwestycyjnego, monitorowanie funkcjonowania zastosowanych rozwiązań i ich optymalizacja, utrzymanie długoterminowej relacji z klientem aby budować strukturę poleceń, obsługiwany obszar- woj. Mazowieckie i województwa przyległe.

Wymagania

Nasze wymagania: dyspozycyjność, elastyczne godziny pracy, prawo jazdy kategorii B, wymienione powyżej umiejętności miękkie, mile widziane doświadczenie sprzedażowe, studia kierunkowe lub pokrewne będę dodatkowym atutem.

Nasze oczekiwania: zakontraktowanie ustalonej ilości KWp kwartalnie oraz nadzór nad procesem inwestycyjnym,umiejętności organizowania swojej pracy

 


Oferujemy

 Oferujemy:

podstawę wynagrodzenia, progresywny system prowizyjny, samochód, telefon służbowy itp.


Wymagane dokumenty

Napisz krótko w wiadomości na marcin@teplo.pl dlaczego zainteresowała Cię propozycja, a Ty jesteś odpowiednią osobą