Inna forma zatrudnienia - Specjalista ds. eksportu i obsługi klienta biznesowego
EmergoPharm Sp. z o.o. Sp.K. Konstancin-Jeziorna, Polska 17 maja 2018

Poszukujemy Specjalisty ds. eksportu i obsługi klienta biznesowego w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie działającej na rynkach międzynarodowych.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach międzynarodowych
  • bieżąca współpraca i obsługa istniejących klientów Firmy
  • wsparcie działu realizacji projektów zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • bieżące wsparcie działalności firmy zgodnie ze wskazówkami Zarządu

Wymagania

  • pracowitość i wychodzenie poza schemat w zaangażowaniu w działalność firmy
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • rzetelne i uczciwe podejście do pracy
  • autentyczne zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • pogodne usposobienie i niekonfliktowy charakter

Oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej innowacyjne projekty naukowo badawcze i handlowe w młodym, ambitnym zespole.

Wymagane dokumenty

CV oraz LIST MOTYWACYJNY w języku angielskim