Umowa o pracę - Specjalista ds. E-learningu
Absolvent.pl Warszawa, Polska 5 lutego 2018

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie kursów e-learningowych,
  • przygotowywanie e-learningowych testów wiedzy,
  • administrowanie platformą e-learningową,
  • współpraca z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi,
  • pomoc techniczna dla uczestników kursów.

Wymagania

  • dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • kreatywność,
  • samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomości MS PowerPoint na poziomie zaawansowanym,
  • znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętność szybkiej nauki obsługi nowych aplikacji komp.,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • umowa na zastępstwo,
  • szkolenie wprowadzające do realizacji nowych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach szkoleniowychumowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/16xXc9