Umowa o pracę - Specjalista ds. Doświadczeń Polowych
iView Recruitment Sp. z o.o. Powiat płoński, Polska 9 marca 2021

iView Recruitment to agencją pracy specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, realizujemy projekty rekrutacyjne na obszarze całej Polski.

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera w zakresie upraw i sprzedaży warzyw, poszukujemy aktualnie Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Doświadczeń Polowych

Miejsce pracy: powiat płoński

Zadania na tym stanowisku:

  • Prowadzenie doświadczeń polowych z zakresu oceny oraz porównania odmian poszczególnych gatunków warzyw
  • Ocena jakości rozsady oraz finalnego produktu
  • Wprowadzanie nowych odmian lub gatunków do produkcji
  • Współpraca z przedstawicielami firm nasiennych
  • Systematyczne gromadzenie i przetwarzanie danych związanych z prowadzonymi doświadczeniami oraz ocenami
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów z doświadczeń oraz ocen

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe rolnicze/ogrodnicze (lub w trakcie)
  • Umiejętność samodzielnego planowania, organizowania i wykonywania prac polowych
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań polowych
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z produkcją roślinną, w szczególności warzyw
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy w branży produktów świeżych
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat (bezpośrednio w firmie klienta)
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, do nauki języków obcych
  • Ciekawe i wieloaspektowe wyzwania w obszarze agro

Wymagane dokumenty

CV