Umowa o pracę - Specjalista ds. Analiz Prowizyjnych
Idea Bank S.A. Przyokopowa, Warszawa, Polska 1 czerwca 2017
Pracuj z ludźmi, którzy na co dzień przełamują stereotypy w myśleniu o bankowych rozwiązaniach.

Twoje zadania na w/w stanowisku:

  • Pozyskiwanie z systemów banku, w tym hurtowni danych, danych niezbędnych do rozliczania prowizji,
  • Naliczanie należnych prowizji dla sieci sprzedaży rozliczanych przez Departament, za sprzedane produkty bankowe i inne dostępne w ofercie banku,
  • Automatyzacja procesów naliczania prowizji,
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi wspierających proces naliczania prowizji (m.in. kalkulatorów prowizyjnych dla sieci sprzedaży),
  • Analiza i przetwarzanie danych przy pomocy dostępnych narzędzi,
  • Kontrola poziomu kosztów wynagrodzeń sieci sprzedaży i efektywności stosowanych systemów motywacyjnych,
  • Przygotowywanie analiz ad hoc dotyczących poziomu kosztów sieci sprzedaży.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość SQL – warunek konieczny,
  • Preferowane kierunki studiów : Informatyka, Matematyka i Ekonometria,
  • Duża chęć uczenia się SQL,
  • Wykształcenie wyższe – preferowane: informatyczne lub matematyczne,
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel – warunek konieczny,
  • Znajomość  SAS i VBA – mile widziane,
  • Dokładność, dociekliwość, systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Doświadczenie w dziedzinie analiz i rozliczaniu sieci sprzedaży – mile widziane,
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów do naliczania prowizji oraz w administrowaniu biznesowym systemami do naliczania prowizji – mile widziane.

Oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe),
  • Możliwość współtworzenia systemów wspomagających procesy biznesowe w jednym z najszybciej rozwijających się banków w Polsce,
  • Sprzyjającą atmosferę i pracę w zespole profesjonalistów,
  • Świetną lokalizację biura – stacja metra Rondo Daszyńskiego!
  • Codzienną dawkę pysznej kawy – by miło zacząć dzień oraz owocowe poniedziałki!

Wymagane dokumenty

CV