Umowa o pracę - Specjalista ds. Analiz Efektywności Sieci Sprzedaży
Ruch S.A Annopol 17a, Warszawa, Polska 11 kwietnia 2019

Jako jeden z największych dystrybutorów prasy w Polsce, opieramy się na doświadczeniach zdobytych od 1918 roku, wciąż poszerzamy ofertę i szukamy jak najciekawszych rozwiązań dla naszych Klientów. Oferujemy m.in. usługę kurierską Paczka w Ruchu, płatność rachunków czy usługi finansowe.

Posiadamy 1800 punktów sprzedaży, miesięcznie obsługujemy ponad 10 milionów Klientów i regularnie dostarczamy prasę do ponad 20 000 punktów.

  •  Tworzenie i modyfikacja narzędzi w programie Excel za pomocą VBA
  • Sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz ad- hoc
  • Tworzenie indywidualnych wykazów promocji i komunikatów dla punktów sprzedaży detalicznej (ok. 1800 punktów)
  • Analizowanie danych
  • Opracowywanie instrukcji
  • Przetwarzanie baz danych
  • Współpraca z działem IT przy wprowadzaniu zmian

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z optymalizacją procesów oraz analizami.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) – mile widziane VBA
  • Umiejętność redagowania informacji i analizy danych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Praca nad wieloma zadaniami jednocześnie

Oferujemy

  • Możliwość wyboru formy współpracy – umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • Bogaty pakiet bonusów pozapłacowych – m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do wakacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku i rozpoznawalną marką

Wymagane dokumenty

CV