Umowa o pracę - specjalista ds. administracji
ZIPSEE Cyfrowa Polska Warszawa, ul. Ogrodowa 58 19 kwietnia 2018

Jesteśmy organizacją branżową reprezentującą największe firmy z sektora nowoczesnych technologii oraz elektroniki użytkowej. Działamy m.in. w imieniu takich firm jak Sony, Samsung, LG, Google, Panasonic czy HP. Reprezentujemy interesy branży RTV i IT przed administracją publiczną (Sejm, Senat, Ministerstwa, Urzędy).

Zadania podstawowe:

  • bieżąca obsługa korespondencji;
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów (umów, faktur);
  • obsługa kalendarza Prezesa Zarządu, pilnowania terminów, umawiania spotkań;
  • organizacja podróży służbowych i rozliczanie wydatków; obsługa zakupów materiałów biurowych;
  • wsparcie w organizacji większych przedsięwzięć (np. konferencji).

Damy możliwość rozwoju kompetencji specjalistycznych:

  • znajomości zasad tworzenia i przyjmowania aktów prawnych, a także wiedzy o przebiegu procesu legislacyjnego; prowadzenia monitoringu legislacyjnego wybranych zagadnień branżowych;
  •  analiza uzasadnień oraz oceny skutków regulacji projektów ustaw;
  • rozwoju merytorycznego, który pozwoli na reprezentowanie branży na Komisjach Sejmowych oraz innych spotkaniach z administracją Państwa.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywności,
  • zaangażowania i chęci rozwoju,
  • znajomości języka angielskiego,

Dodatkowym atutem będzie:

  • skrupulatność,
  • znajomość zagadnień politycznych,
  • Preferujemy osobę rozpoczynającą karierę zawodową, damy również możliwość elastycznych godzin pracy dla studentów 4-5 roku studiów.

Oferujemy

  • pracę w nietypowej firmie, gdzie nie ma sprzedaży tym samym nie jesteśmy nastawieni na osiąganie wyników sprzedażowych;
  • pracę w środowisku wpływowych osób polityki, mediów, biznesu; bezpośredni kontakt z prezesami największych firm z branży RTV i IT, który daje ogromne możliwości budowania swojej wartości;
  • szkolenia i wdrażanie w powierzone zadania;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wynagrodzenie podstawowe + wysoką premię 2 razy do roku.

Wymagane dokumenty

CV