Umowa zlecenie - Specjalista ds. administracji
Hydropress Serwis sp. z o. o. Rakowiecka 34, Warszawa, Polska 21 września 2017

Hydropress to czołowy polski producent bezdotykowych myjni samochodowych odnoszący sukcesy w branży hydrauliki siłowej od 2005 roku. Spółka utrzymuje wieloletnią pozycję leadera wśród dostarczanych urządzeń na rynku Europy Środkowo – Wschodniej, oferując swoim klientom autorski produkt w postaci zaawansowanej technologii ekologicznego i bezdotykowego mycia pojazdów.W ciągu wieloletniej działalności spółka Hydropress dostarczyła na rynek bezdotykowych myjni samoobsługowych prawie 200 obiektów zlokalizowanych w ponad 100 miastach Polski oraz na terenie Republiki Czeskiej, Ukrainy i Rosji.Współpraca z notowaną na giełdzie Grupą Auto-Spa S. A. przyczyniła się do efektywnego rozwoju międzynarodowej sieci myjni samoobsługowych pod marką Auto-Spa, wyposażonych w technologię Hydropress, w sąsiedztwie marketów Tesco Polska, Tesco Republika Czeska, POLOmarket Polska, Penny Market Czechy oraz przy stacjach benzynowych PKN Orlen.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa administracyjna biura,
  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów i informacji,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • prowadzenie rejestru dokumentów księgowych,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i partnerami biznesowymi,
  • wsparcie Zarządu oraz zespołu w prowadzonych projektach,
  • obsługa spotkań firmowych,
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentów.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku,
  • wielozadaniowość,
  • samodzielność w działaniach i dbałość o szczegóły,
  • zaangażowanie i zapał do pracy,
  • doświadczenie w pracy administracyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • współpracę w dynamicznym zespole w niekorporacyjnej i przyjaznej atmosferze,
  • możliwości rozwoju w strukturach grupy,
  • aktywne uczestnictwo w realizacji strategii firmy
  • merytoryczną opiekę i wsparcie w pracy.

Wymagane dokumenty

CV (w formacie PDF)