Umowa o pracę - Specjalista do spraw obsługi kluczowych klientów – biuro reklamy
Plantpress Sp. z o. o. mazowieckie, Polska 8 sierpnia 2018

Wydawnictwo Plantpress z siedzibą w Krakowie specjalizuje  się w szeroko pojętej  tematyce ogrodniczej i rolniczej – wydajemy w Polsce i za granicą czasopisma, książki oraz prowadzimy portale branżowe.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • Koordynacja mediaplanów dla klientów w różnych mediach (czasopisma branżowe, portale, media społecznościowe)
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert dla klientów, doradztwo w zakresie możliwych rozwiązań reklamowanych
  • Raportowanie wyników
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Kreatywności i elastyczności w działaniu
  • Silniej motywacji i zaangażowania w pracę
  • Dobrej organizacji  czasu i umiejętności  koordynacji zadań i projektów
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży mediów a także znajomość zagadnień związanych z rolnictwem będą dodatkowymi atutami

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza plus premia uzależniona od wyników)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę zdalną
  • Niezbędne do pracy zdalnej narzędzia oraz szkolenia

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Wymagane dokumenty

CV