Umowa o pracę - Sokołów – Graduate Programme
Absolvent.pl Warszawa, Polska 27 lutego 2018

SOKOŁÓW S.A. to siedem zakładów produkcyjnych, zajmujących się zarówno ubojem zwierząt, jak i przetwórstwem. Produkty firmy są sprzedawane na terenie Polski i poza jej granicami. Eksport dotyczy rynków USA i Unii Europejskiej oraz Korei, Kazachstanu, Japonii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

SOKOŁÓW, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, jest w stanie produkować około 22 tys. ton mięsa i jego przetworów w ciągu miesiąca. W asortymencie firmy znaleźć: mięso wieprzowe, wołowe (elementy z kością bez kości), półtusze wieprzowe, ćwierćtusze wołowe, mięso kulinarne, mięso do pieczenia, szynki, salami, wędliny parzone, wędzonki, kiełbasy cienkie, wędliny suche, wędliny grillowe, dania gotowe oraz konserwy.

Umowa o pracę - Sokołów – Graduate Programme

Założenia Programu

Program składa się z trzech 6-8 miesięcznych etapów – staży w różnych jednostkach biznesowych Grupy. W ramach programu organizowane będą również szkolenia oraz warsztaty, gdzie uczestnicy będą mogli spotykać się i wymieniać doświadczeniami. Co najmniej jeden z trzech zaplanowanych staży będzie miał miejsce w zagranicznym oddziale Grupy.

Wymagania

Kogo szukamy?

Jesteś osobą z entuzjastycznym nastawieniem i otwartością na rozwój międzynarodowy oraz nie boisz się samodzielnie poszukiwać i wdrażać innowacyjne rozwiązania? Uzyskałeś tytuł licencjacki lub magisterski w ciągu ostatnich 2 lat (technologia żywności/żywienia lub zootechnika)? Mówisz płynnie po angielsku? Być może zdobyłeś już odpowiednie doświadczenie zawodowe w trakcie studiów?

 


Oferujemy

Ważne jest dla nas, abyś miał aspiracje i czuł potrzebę zostania liderem oraz wzięcia odpowiedzialności za swoją ścieżkę rozwoju, patrzył na biznes całościowo, radził sobie w nieustannie zmieniającym się środowisku i był zorientowany na wyniki.

 


Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/Bdmfma