Staż/praktyki - Tester oprogramowania
Skytechnology Sp. z o.o. Miłobędzka, Warszawa, Polska 3 sierpnia 2017

W Skytechnology zajmujemy się zarządzaniem danymi. Firma powstała w lipcu 2012 roku, celem realizowania wspólnych pasji ludzi twórczych i zaangażowanych w rozwój świata IT. Stworzyliśmy wysoko jakościowe produkty i usługi, czego przykładem są: Skynode, WombackDrive oraz LizardFS. Rozwiązania solidne, łatwe, konkurencyjne i pomocne w wielu dziedzinach związanych z zarządzaniem danymi. Z naszych usług korzystają zwykli internauci, jak i duże korporacje.

Staż/praktyki - Tester oprogramowania

Do Twoich obowiązków jako Praktykanta/ki będzie należeć przede wszystkim testowanie stworzonych przez nasz zespół rozwiązań z zakresu składowania danych i rozwiązań webowych oraz przekazywanie swoich spostrzeżeń odpowiednim osobom, za pomocą profesjonalnych narzędzi takich jak Jira i Confluence.

Wymagania

Jeśli:

  • studiujesz Informatykę na I lub II stopniu,

  • chcesz zdobyć umiejętności , które mogą Ci się przydać w karierze zawodowej,

  • jesteś osobą ambitną i chętną do podejmowania nowych wyzwań,

  • potrafisz samodzielnie organizować sobie pracę,

to właśnie Ciebie szukamy!Oferujemy

Co zyskasz?

Podejmując u Nas praktyki dowiesz się, jak wygląda praca w firmie zajmującej się tworzeniem oprogramowania. Zdobędziesz praktyczne umiejętności oraz sprawdzisz swoje predyspozycje do wykonywania zawodu. Będziesz miał możliwość współpracy ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem i dzięki temu uzyskania wiedzy przydatnej w przyszłości.

Oprócz tego oferujemy możliwość odbycia praktyk w przytulnym biurze w zacisznej części Mokotowa. Zapewniamy dostęp do wszystkich niezbędnych sprzętów i narzędzi.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta, zgłoś się do Nas.

Może to właśnie na Ciebie czekamy!Wymagane dokumenty

CV