Inna forma zatrudnienia - Software Configuration/Release Engineer
Algolytics Sp. z o.o. aleja Armii Ludowej 26, Warszawa, Polska 5 października 2017

Algolytics tworzy i dostarcza rozwiązania z zakresu zaawansowanej analityki biznesowej na polskim rynku. Firma rozwija autorskie oprogramowanie do analiz predykcyjnych, zarządzania relacjami z klientem, zarządzania ryzykiem oraz Data Mining; świadczy także zaawansowane usługi analityczne.

Firma intensywnie prowadzi także działalność badawczo-rozwojową.

Rozwiązania Algolytics są pochodną wieloletnich doświadczeń zdobytych w projektach obejmujących analizę predykcyjną oraz modelowanie dużych i rzeczywistych zbiorów danych o klientach. Wśród klientów Algolytics znajdują się czołowe polskie banki i firmy telekomunikacyjne.

Zakres obowiązków

  • konfiguracja, administracja i optymalizacja narzędzi i środowisk wspierających procesy deweloperskie w zakresie zarządzania kodem, automatycznego budowania i wdrażania aplikacji, wykonywania testów automatycznych
  • dbanie o bezpieczeństwo, dostępność i wydajność środowisk i narzędzi Continuous Integration/ Continous Delivery
  • zarządzanie cyklem wdrożeniowym na serwery produkcyjne i testowe przygotowanych aplikacji
  • zarządzanie i administracja środowiskami opartymi na chmurze
  • rozwiązywanie bieżących problemów systemowych i aplikacyjnych

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia informatycznego lub w kierunku pokrewnym
  • doświadczenia w obszarze konfiguracji systemów
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień administracji systemami Linux
  • dobrej znajomości narzędzi programistycznych tj: Bamboo, Jenkins, JIRA
  • dobrej znajomości repozytoriów kodu źródłowego np. Git
  • znajomości narzędzi automatyzacji tworzenia środowisk: docker
  • umiejętności pisania skryptów shelowych: bash, python
  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem opartym na chmurze, np. AWS, OVH, Azure będzie znacznym atutem
  • znajomości administracji bazami danych

Oferujemy

Kandydatom oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów i stażu pracy

Wymagane dokumenty

CV