Umowa o pracę - Serwisant Sprzętu
Bank Danych o Inżynierach Warszawa, Polska 6 września 2018

Klient Banku Danych o Inżynierach – firma Transactor Security Sp. z o.o. specjalizuje się w dostawach sprzętu szeroko pojętego bezpieczeństwa. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy specjalistów w zakresie elektroniki i mechaniki.

Zakres obowiązków:

  • obsługa i konserwacja sprzętu do kontroli bezpieczeństwa
  • regulacja urządzeń w przypadku zakłóceń oraz naprawa awarii
  • konsultacja z serwisami producentów

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne w kierunku elektroniki, elektromechaniki
  • znajomość elektroniki w stopniu umożliwiającym wykonywanie napraw, regulacji oraz usprawnień urządzeń
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

Oferujemy

Firma oferuje:

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagane dokumenty

CV