Umowa o pracę - Samodzielny Specjalista – Organizator wycieczek w Polsce i w Europie.
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Kraków, Polska 4 stycznia 2018

Pracodawca jest jedną z wiodących firm organizujących:

• wycieczki autokarowe i lotnicze
  • wczasy krajowe i zagraniczne
  • kolonie i obozy młodzieżowe
  • wyjazdy grupowe na zamówienie (wczasy, wycieczki, pielgrzymki, wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, kolonie, wycieczki szkolne i wiele więcej)

Dla grup zorganizowanych przygotowuje dedykowaną kalkulację zależną od liczby uczestników, kierunku i wybranych atrakcji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie – zaangażowanie, pasja i doświadczenie sprawiają, że wycieczki są niezapomnianym przeżyciem.

Umiejętność i znajomość:

• zasad organizacji podróży (szkoła turystyczna – obsługa ruchu turystycznego)
  • atrakcji turystycznych (miasta, góry, jeziora), kulturowych (zamki, pałace) i przyrodniczych (parki narodowe, rezerwaty przyrody).
  • czasu pracy kierowców autokarów i zasad pomiaru tachemetrów
  • bazy noclegowej, kategoryzacji obiektów hotelarskich i gastronomii
  • wyszukiwarek pilotów i przewodników miejskich i terenowych
  • sposobu ustalania ceny za wycieczkę i składników kosztorysowania