Umowa o pracę - Sales Representative
Vivari Warszawa, Polska 23 sierpnia 2018

Firma Vivari jest dystrybutorem wiodących, zagranicznych producentów sprzętu laboratoryjnego.
Oferuje wyposażenie zwierzętarni, laboratoriów oraz do ośrodków naukowych.
Zaopatruje wyższe uczelnie, instytuty naukowe, ośrodki badawcze.
Firma istnieje od 1999 roku i dynamicznie się rozwija.

Umowa o pracę - Sales Representative

Mile widziani absolwenci medycyny weterynaryjnej lub kierunków pokrewnych.
Potrzebujemy ludzi energicznych, komunikatywnych, dobrze zorganizowanych, ze znajomością języka angielskiego, gotowych do wyjazdów służbowych.
Oferujemy pracę polegającą na kontaktach z odbiorcami w Polsce (prezentacje produktu, przygotowywanie ofert) oraz z producentami zagranicznymi (szkolenia).

O tym, co zapewniamy w zamian, powiemy na spotkaniu u nas w firmie. Zapraszamy!
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 602681663 lub na adres e-mail biuro@vivari.waw.pl

Zależy nam na ludziach energicznych, kreatywnych, komunikatywnych, dobrze zorganizowanych, z umiejętnością porozumiewania się w języku angielskim.

• umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • pracę w niedużym, młodym zespole

list motywacyjny lub cv