Umowa o pracę - Sales & Operations Trainee
Grupa Eurocash Polska 12 marca 2018

Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów szybkozbywalnych, takich jak produkty spożywcze, alkohol, chemia gospodarcza czy papierosy. Jesteśmy 6-stą co do wielkości firmą w Polsce, zatrudniającą ponad 18 000 pracowników.

Dołącz do programu Sales & Operations Trainee w Grupie Eurocash i rozwijaj się w dynamicznym, profesjonalnym środowisku! Doradca klienta/Przedstawiciel Handlowy – obowiązki zależne od działu/bizensu, w którym kandydaci rozpoczną pracę.

Wymagania

  • ostatnie 2 lata studiów lub studia ukończone maksymalnie 2 lata temu
  • gotowość do zmiany miejsca zamieszkania
  • dobra orientacja w obszarze sprzedaży (mile widziane pierwsze doświadczenia)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność bycia liderem
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywanie problemów
  • Wytrwałość
  • Orientacja na klienta
  • Orientacja na osiągnięcia
  • Umiejętność pracy w zespole

APLIKACJA PRZEZ FORMULARZ

Oferujemy

  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Ambitne zadania i wyzwania
  • Klarowna ścieżka rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię od wyników
  • Niezawodny samochód
  • Bogaty pakiet socjalny