Umowa zlecenie - Researcher
Coberon Chronos Warszawa, Polska 19 lipca 2017

Coberon Sp. z o.o. jest częścią Coberon Chronos Group – międzynarodowej firmy doradczej. Grupa posiada oddziały w 50 lokalizacjach na świecie.

twitter.com/coberonchronos

facebook.com /coberonchronos

Jeżeli masz w sobie chęć poszukiwania „pereł” na rynku to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.

Jeśli chcesz być ŁOWCĄ GŁÓW zaaplikuj na stanowisko: Researcher

Miejsce pracy: Warszawa

Researcher

Opis stanowiska

Celem stanowiska jest wsparcie Konsultantów w projektach rekrutacyjnych poprzez:

  • aktywne poszukiwania kandydatów (headhunting, networking, polecenia)
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów weryfikujących z kandydatami
  • współuczestniczenie w spotkaniach z kandydatami i konsultantem
  • administrowanie projektem rekrutacyjnym (przygotowywanie profili, raportów, itp.)
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • stopniowe przygotowywanie do roli samodzielnego Konsultanta

Wymagania

Jeśli miałaś/-eś już styczność lub chcesz na poważnie zając się rekrutacją i jesteś zdecydowany, aby pogłębić swoją wiedzę w tym obszarze, a ponadto:

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim
  • chcesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • jesteś studentem studiów zaocznych
  • znasz podstawy Excela
  • nie boisz się wyzwań i chcesz się nauczyć pełnego warsztatu rekrutacyjnego…

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

Proponujemy Ci pracę, która wiążę się z kontaktem z ludźmi, możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach, pełne wdrożenie oraz:

  • stabilne zatrudnienie z realną perspektywą rozwoju,
  • przejrzysty system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,
  • możliwość kreowania nowej linii biznesowej przy dużym wsparciu Konsultantów 360.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim oraz klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 1001, poz.926 z póz. zm.)” na adres: mwieczorek@chronosconsulting.com

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Wymagane dokumenty

CV