Inna forma zatrudnienia - Researcher
Zafran Group aleja Wyzwolenia, Warszawa, Polska 6 października 2017

Zafran Group powstał w roku 1996 w Toronto. Firma specjalizuje się w psychologii pracy i zajmuje się strategicznym doradztwem personalnym i szkoleniami w środowisku wielokulturowym. W Polsce Zafran Group funkcjonuje od 2000 roku konsekwentnie rozszerzając swoją aktywność w wyodrębnionych obszarach działalności biznesowej: wyszukiwania Talentów, psychologii pracy, szkoleń, rozwoju i zarządzania potencjałem ludzkim oraz optymalizacji procesów HR wewnątrz organizacji. Z naszych biur w Toronto, Zurichu i Warszawie realizujemy projekty dla międzynarodowych

W związku z dynamicznym rozwojem Zafran Group poszukujemy odpowiedzialnych oraz zaangażowanych osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku:

Researcher

(Praca zdalna – teren całej Polski)

Praca w Zafran to ciągła nauka – jeśli zostaniesz zatrudniony, aby z nami rosnąć musisz intensywnie się rozwijać i w sposób ciągły podnosić swoje kompetencje zawodowe. Poszerzać świadomość biznesową

ZADANIA:

  • przeprowadzanie poszukiwań kandydatów metodą direct search – im jesteś bardziej kreatywny tym lepiej
  • intensywna pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • wstępna weryfikacja kandydatów oraz selekcja CV
  • ścisła współpraca z zespołem konsultantów
  • budowanie długotrwałych relacji z kandydatami
  • odpowiedzialność za wsparcie kandydata podczas procesu rekrutacji

Wymagania

  • samodzielność oraz pomysłowość podczas wykonywania powierzonych zadań
  • doskonała umiejętność wyszukiwania informacji
  • korzystanie z udogodnień wszelkich portali biznesowych oraz informacyjnych
  • umiejętność aktywnego pozyskiwania kandydatów oraz innych specjalistów
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania – finalizacja procesów
  • perfekcjonizm w działaniu
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • ukończone studia magisterskie lub status studenta
  • doskonała znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • możliwość pracy w elastycznych godzinach pracy, z możliwością pracy zdalnie
  • dynamiczny rozwój zawodowy
  • pracę trudną, intensywną, ale bardzo ciekawą i przynoszącą niezmierzoną ilość satysfakcji
  • pracę nad projektami dla najlepszych firm branż, w których się specjalizujemy
  • wyszkolenie zawodowe od znakomitych praktyków rynku head-hunterskiego, ale przede wszystkim poznanie branż naszych specjalizacji
  • możliwość kreowania swoich wizji zawodowych

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny