Umowa zlecenie - Rejestrator/Rejestratorka medyczna
Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Marcina Kasprzaka, Warszawa, Polska 23 listopada 2017

Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Jednostka organizacyjna: Wolskie Centrum Zdrowia Psychicznego

Podstawowe obowiązki:

  • osobista i telefoniczna rejestracja wizyt,
  • obsługa bieżąca pacjentów,
  • współpraca z personelem medycznym i kierownictwem Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
  • praca w godzinach 7.30 – 18.00 (elastyczne godziny pracy – harmonogram do uzgodnienia)
  • sumienność i dokładność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia

  • praca w wymiarze pół etatu
  • wynagrodzenie w wysokości 15 zł brutto/godz.
  • możliwość rozwoju

Wymagane dokumenty

CV wysłane na jrowna@wolski.net.pl