Umowa o pracę - Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. instrumentów pomiarowych dla geodezji i GIS
Navigate spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Województwo mazowieckie, Polska 22 lutego 2018

NaviGate Sp. z o.o. (grupa SmallGIS) – firma ekspercka z branży geoinformatycznej, autoryzowany dystrybutor marki Spectra Precision i Trimble oraz dostawca innowacyjnych technologii pomiarowych dla GIS i geodezji na rynek Polski.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami, doradztwo i sprzedaż profesjonalnych rozwiązań pomiarowych stosowanych w geodezji i GIS firmy Spectra Precision i Trimble – odbiorników GPS/GNSS i tachimetrów, negocjacje, szkolenia oraz prowadzenie aktywnych działań marketingowych na terenie Polski Centralnej – w zakresie województw:

mazowieckiego i łódzkiego.

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za rozwój bezpośredniej sprzedaży odbiorników GPS/GNSS i tachimetrów na obszarze w/w województw;
  • aktywne tworzenie i utrzymywanie relacji handlowych z klientem;
  • nawiązywanie kontaktów poprzez bezpośrednie prezentację u klientów oraz prowadzenie szkoleń;
  • realizacja strategii sprzedażowej;
  • doradztwo i wspomaganie klientów.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – inżynier lub magister (lub student ostatniego roku) – związane z geodezją i/lub GIS;
  • miejsce zamieszkania na terenie województwa mazowieckiego;
  • praktyczna znajomość sprzętu pomiarowego: GPS/GNSS i tachimetrów;
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy, kultura osobista;
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji;
  • komunikatywność i umiejętność pracy z klientem;
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do podróży służbowych;
  • własny środek transportu;
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • znajomość oprogramowania GIS (ESRI, QGIS).

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (istnieje także możliwość nawiązania współpracy w węższym zakresie czasu pracy niż pełen etat);
  • atrakcyjne warunki finansowe zależne od wyników sprzedaży (wynagrodzenie zasadnicze + prowizja za sprzedaż);
  • dwumiesięczne szkolenie w siedzibie firmy w Krakowie;
  • szkolenia techniczne i handlowe;
  • możliwość uczestnictwa w konferencjach i targach branżowych;
  • dostęp do najnowszych technologii pomiarowych: GNSS, tachimetrów mechanicznych i robotycznych oraz bezzałogowych statków powietrznych;
  • dofinansowanie 50% do karty Multisport;
  • podstawowe narzędzia pracy (służbowy laptop i telefon);
  • pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

List motywacyjny oraz CV wraz z podaną nazwą stanowiska którego dotyczy aplikacja prosimy kierować na adres: rekrutacja@navigate.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny