Umowa o pracę - Regionalny Program Rozwojowy w obszarze Bankowości Transakcyjnej
Citi Handlowy Warszawa, Polska 23 stycznia 2018

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Regionalny Program Rozwojowy, skierowany jest do osób zainteresowanych karierą w obszarze Bankowości Transakcyjnej (TTS – Treasury and Trade Solutions). Program rozpoczyna się kilkutygodniowym szkoleniem w Londynie przeznaczonym dla wszystkich nowych uczestników programu z regionu EMEA. Praca uczestników polegać będzie na realizacji ściśle sprecyzowanych celów i zadań.

Naszą rolą jest nauczyć Cię jak funkcjonuje bank od wewnątrz – w ramach programu przeprowadzane będą rotacje między departamentami (3-4 rotacje w różnych obszarach Bankowości Transakcyjnej, np. Departament Finansowania Handlu, Departament Wdrożeń Produktów Zarządzania Środkami Finansowymi, Departament Sprzedaży Produktów Bankowości Transakcyjnej, Departament Produktów Zarządzania Płynnością i Analiz Biznesowych).

Przewidywane rozpoczęcie programu odbędzie się pod koniec sierpnia 2018 r.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

  • Realizacja ambitnych projektów w każdym z obszarów rotacji
  • Praca u boku ekspertów i managerów poszczególnych obszarów Bankowości Transakcyjnej w celu rozwoju istniejących produktów oraz wypracowania nowych rozwiązań
  • Poznanie różnych departamentów Bankowości Transakcyjnej oraz umiejętność zastosowania tej wiedzy w codziennych obowiązkach oraz/lub przydzielonych projektach i inicjatywach

Wymagania

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

  • Jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Jesteś studentem min. 3-go roku; preferowane kierunki: Ekonomia/Finanse/ Bankowość oraz pokrewne
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Min. poziom B2); mile widziane dodatkowe języki
  • Interesuje Cię obszar bankowości transakcyjnej
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu, cechuje Cię umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie
  • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele.

Oferujemy

  • Możliwość nabycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pomoc w rozwinięciu potencjału poprzez indywidualne opiniowanie
  • Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
  • Feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie oraz możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu

Prosimy o aplikowanie pod adresem:

Oraz o dołączenie do aplikacji CV w języku angielskim.

Zapraszamy do aplikowania już teraz!

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Wymagane dokumenty

CV w języku angielskim