Staż/praktyki - Regionalny Program Rozwojowy w obszarze Bankowości Detalicznej – Warszawa
Citi Handlowy Goleszowska, Warszawa, Polska 29 marca 2017

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Bank Handlowy obsługuje ok. 6,4 tys. klientów korporacyjnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć 36 oddziałów. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależnośd do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Uczestnicy Regionalnego Programu Rozwojowego będą realizowali rotacje w obszarze Bankowości  Detalicznej obsługujących ok. 681 tys. klientów detalicznych.

Staż/praktyki - Regionalny Program Rozwojowy w obszarze Bankowości Detalicznej – Warszawa

To Twoja wiedza zapewni sukces naszemu działaniu

Nasz program to świetna szansa na wykorzystanie wiedzy wyniesionej przez Ciebie z sali wykładowej, w świecie biznesu. Nasz Program dostarczy Ci wiedzę i umiejętności, dzięki którym staniesz się ważną częścią naszego zespołu oraz rozpoczniesz z nami Twoją długoterminową karierę. Citi chce Ci w tym wszystkim pomóc.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje bank od wewnątrz. W Citi obowiązuje program rotacyjny, mający na celu poszerzenie Twojej wiedzy i rozwój kariery. W trakcie dwuletniego programu odbędziesz 4 rotacje w różnych obszarach sektora Bankowości Detalicznej, między innymi tworząc i rozwijając produkty bankowe, w zarządzaniu ryzykiem, w marketingu lub  innych. Będziesz realizować ambitne zadania i projekty dotyczące między innymi nowocznych i innowacyjnych technologii stosowanych w Bankowości Detalicznej.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

  • -Realizacja ambitnych projektów w każdym z obszarów rotacji oraz możliwość zdobycia  umiejętności zastosowania Twojej wiedzy w codziennych obowiązkach oraz/lub przydzielonych projektach i inicjatywach
  • -Praca u boku ekspertów i managerów poszczególnych obszarów w celu rozwoju istniejących produktów oraz wypracowania nowych
  • -Poznanie różnych departamentów Bankowości Detalicznej oraz umiejętność zastosowania tej wiedzy w codziennych obowiązkach oraz/lub przydzielonych projektach i inicjatywach

Wymagania

 


Oferujemy

Czego możesz oczekiwać od programu..

  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Pomoc w rozwinięciu potencjału poprzez indywidualne opiniowanie
  • Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
  • Feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie; możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu

 

Prosimy o zawarcie w aplikacji CV w języku angielskim.


Zapraszamy do aplikowania już teraz na stronie https://citi.taleo.net/careersection/2/jobdetail.ftl?lang=en&job=17007532

 

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).” 


Wymagane dokumenty

https://citi.taleo.net/careersection/2/jobdetail.ftl?lang=en&job=17007532