Umowa o pracę - Referent ds. Usterek i Gwarancji
ERBUD S.A. Warszawa, Polska 21 stycznia 2021

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznych i mieszkaniowym.Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W obecnej chwili do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Referent ds. Usterek i Gwarancji

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zgłoszeń, analiza, koordynacja w zakresie ich usuwania
  • kontakt z Podwykonawcami / Klientami / Inwestorem, w celu obsługi zgłoszonych usterek
  • Prowadzenie rejestru usterek
  • Archiwizacja dokumentacji

Wymagania

  • Mile widziany student ostatnich lat studiów budowlanych lub ich absolwent
  • Znajomość zagadnień technicznych
  • Systematyczność oraz skrupulatność podczas weryfikacji usterek
  • Dobrej komunikacji umożliwiającej samodzielną pracę z Klientami / Podwykonawcami
  • Dyspozycyjności co najmniej 4 dni w tygodniu
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy i na wykorzystanie ich w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Erbud S.A., poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania.

Wymagane dokumenty

CV