Umowa o pracę - Reckitt Benckiser – Sales Analyst & Business Support
Absolvent.pl Warszawa, Polska 3 października 2017

RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie. Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. Wszystko to dzięki markom takim jak Nurofen, Strepsils,Durex, Dettol, Cillit Bang, Finish i Vanish.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu sprzedaży w zakresie:
  • przygotowywania raportów i analiz rynkowych,
  • pracy z bazami danych (uzupełnianie, tworzenie i zarządzanie raportami analizami, zestawieniami) oraz z dostawcami danych rynkowych,
  • obsługa i rozwój systemów wsparcia sprzedaży terenowej (administracja, przygotowywanie dedykowanych raportów, optymalizacja),
  • wsparcie terenowych struktur sprzedaży w zakresie raportowania,
  • bieżąca współpraca z dyrektorami i kierownikami funkcji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub dyspozycyjnych studentów,
  • wysokich umiejętności analitycznych,
  • zaawansowanej znajomości pakietu MS Office (Excel, VBA),
  • podstawowej wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych oraz SQL,
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności,
  • umiejętności pracy w zespole oraz łatwości nawiązywania kontaktów,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z szerokim pakietem benefitów,
  • możliwość poznania specyfiki pracy w dziale sprzedaży,
  • udział w ciekawych projektach w międzynarodowej organizacji FMCG.

Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/sn8YD7