Umowa zlecenie - Recepcjonistka_¾ etatu
Recruitment International Consulting Group Sp. z o.o. Warszawa, Polska 20 czerwca 2017

Zadania:

• zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu/recepcji

• ścisła współpraca z dyrektorem zarządzającym

• employer branding

• zarządzanie i koordynacja korespondencją przychodzącą i wychodzącą

• rejestracja wewnętrznego obiegu dokumentów

• witanie gości oraz obsługa spotkań

• rezerwacja i obsługa sal konferencyjnych

• organizacja podróży służbowych m.in. rezerwacja hoteli i biletów lotniczych/kolejowych

• obsługa urządzeń biurowych (skanowanie, kopiowanie dokumentów przygotowywanie krótkich tekstów)

• zamawianie materiałów biurowych

• współpraca z działami wewnętrznymi firmy

• inne zadania związane z codziennym prowadzeniem sekretariatu/recepcji

Wymagania

Oczekiwania:

znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (minimum)

• wysoka kultura osobista

• pozytywne nastawienie do wyzwań

• zdolność do szybkiego absorbowania wiedzy

• odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie i samodzielność

• wysokie umiejętności interpersonalne

• wysokie umiejętności organizacyjne czasu pracy

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem

Oferujemy

Klient oferuje:

• możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

• możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poznania standardów pracy i procedur międzynarodowej korporacji

• uczestnictwo w ciekawych projektach

Wymagane dokumenty

cv