Umowa o pracę - Recepcjonistka / Recepcjonista
Gemius SA Warszawa, Polska 17 lipca 2018

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku już kilkanaście lat, a nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

Twoją rolą będzie sprawna obsługa recepcji, bieżące wsparcie Działu Administracji oraz pełnienie funkcji asystenckich dla Zarządu firmy.

Twoje zadania:

  • obsługa centralki telefonicznej, księgi korespondencyjnej oraz poczty elektronicznej,
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze oraz pomiędzy biurami firmy,
  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych w firmie oraz zapewnienie im właściwej oprawy,
  • wsparcie pracowników od strony administracyjnej,
  • współpraca z osobami zarządzającymi budynkiem oraz kontakt z serwisem technicznym,
  • obsługa Klientów firmy,
  • pełnienie funkcji asystenckiej dla członków Zarządu.

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą dyspozycyjną, sumienną, komunikatywną i potrafiącą pracować nad wieloma zadaniami naraz, a poza tym:

  • dobrze obsługujesz MS Office,
  • znasz angielski na poziomie komunikatywnym,
  • posiadasz co najmniej średnie wykształcenie,
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista oraz znajomość reguł savoir-vivre,
  • umiesz dostosowywać się do zmieniających się warunków organizacyjnych i techniki pracy biurowej.

to chcielibyśmy Cię poznać!

Oferujemy

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • jesteśmy polską firmą, która odniosła sukces poza granicami kraju konkurując z największymi graczami rynku internetowego,
  • z nami masz szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy oraz duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • oferujemy nieformalną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole,
  • zapewnimy Ci możliwość rozwoju (kursy językowe, szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne, biblioteczkę firmową),
  • oferujemy stabilne zatrudnienie i pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy) oraz ciekawe bonusy (m.in. karta medyczna/sportowa, zdrowa żywność, masaże…)

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz aplikacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2a9d4b9d83174272ad340517ca38a4b0