Umowa o pracę - Recepcjonistka/ Recepcjonista
Russell Reynolds Associates Sp. z o.o. Belwederska 23, Warszawa, Polska 16 marca 2018

Russell Reynolds Associates jest jedną z czołowych firm Executive Search na świecie, specjalizującą się w poszukiwaniu menedżerów najwyższego szczebla dla naszych Klientów. Jesteśmy obecni w ponad 20 krajach na pięciu kontynentach, a w ciągu lat swojej działalności otworzyliśmy 47 biur.

Warszawskie biuro RRA istnieje od 1995 roku i od 2001 roku jest biurem regionalnym na Europę Środkowo-Wschodnią. Zespół, jaki udało nam się stworzyć reprezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu i etyki zawodowej, orientację na rozwój biznesu, entuzjazm i wzajemną sympatię.

Umowa o pracę - Recepcjonistka/ Recepcjonista

W chwili obecnej, chcielibyśmy pilnie pozyskać do naszego zespołu osobę na stanowisko Recepcjonistki/ Recepcjonisty, w wymiarze 5/8 etatu (25 godzin tygodniowo).
Obowiązki:

Typowe obowiązki recepcyjne związane z obsługą gości, telefonów, poczty, kontaktami z dostawcami usług, biurami podróży etc. Dodatkowo, obowiązki związane z tworzeniem bądź współtworzeniem dokumentów projektowych, co jest bardzo często związane z potrzebą dokonywania tłumaczeń – stąd idealną kandydaturę dla firmy przedstawiają absolwenci anglistyki lub lingwistyki, bądź też osoby o bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Wymagania

Ze względu na ogromną dynamikę naszej pracy, idealnie poszukujemy osoby, który ma już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i, idealnie, pracę w środowisku korporacyjnym. Niezbędne są: umiejętność priorytetyzowania, multitasking, umiejętność doprowadzania rozpoczętych spraw do końca, dyskretność i poufność, otwartość i gotowość do podjęcia się pracy w niezwykle ciekawym, ale bardzo dynamicznym środowisku oraz niełatwej bo pełnej wyzwań niełatwej branży. Idealnymi kandydatami są absolwenci wspomnianych filologii, ale mogą to być także absolwenci (ew. studenci, którzy mogą sobie pozwolić na pracę 25 godzin tygodniowo) z innych kierunków studiów, pod warunkiem że bardzo dobrze znają język angielski w mowie i piśmie, w tym idealnie angielski biznesowy.


Oferujemy

  • Praca na 5/8 etatu, w wymiarze 25 godzin tygodniowo, wg grafiku uzgodnionego z drugą osobą pracującą zamiennie na tym samym stanowisku.
  • Praca do rozpoczęcia w najwcześniejszym możliwie terminie – rekrutacja pilna.
  •  Początkowo umowa o pracę na 3-miesięczny okres próbny, po czym umowa na czas nieokreślony. Kwota 2,100 zł brutto (za 5/8 etatu).

Wymagane dokumenty

CV