Umowa o pracę - Recepcjonista/Recepcjonistka
Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa, Polska 12 marca 2018

Nowo powstały Aparthotel w Warszawie

Zakres zadań:

  • zarządzanie rezerwacjami (praca z wewnętrznymi systemami oraz portalami internetowymi),
  • obsługa gości aparthotelu (witanie, wydawanie kluczy, informowanie o usługach dodatkowych),
  • wystawianie rachunków/faktur dla gości,
  • podstawowe usługi concierge,
  • współpraca z dostawcami usług: kurierzy/ taksówki itp.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Miłe usposobienie, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie i umiejętności w obsłudze klienta,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów,

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów

Wymagane dokumenty

CV