Umowa o pracę - Recepcjonista/ka w hotelu pięciogwiazdkowym
Manpower Centrum, Warszawa, Polska 22 maja 2017

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.

Umowa o pracę - Recepcjonista/ka w hotelu pięciogwiazdkowym

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za profesjonalną i życzliwą obsługę gości hotelowych, pamiętając o spełnianiu najwyższej klasy standardów. Wykonywałbyś również wszelkie prace recepcyjne związane z działalnością hotelu – dokonywanie rezerwacji, udzielanie informacji o pokojach czy przyjmowanie skarg gości.

Wymagania

Oczekujemy przede wszystkim – doświadczenia na podobnym stanowisku (również w ramach praktyk) oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, który będzie używany w kontakcie z obcojęzycznymi gośćmi. Preferujemy tez kandydatów komunikatywnych z dużą chęcią nauki i wysoką kulturą osobistą.


Oferujemy

Oferujemy pracę w ekskluzywnym, pięciogwiazdkowym hotelu w świetnie skomunikowanym miejscu w samym centrum Warszawy. Zatrudnienie odbyłoby się na cały etat na podstawie umowy o pracę.

Umowę podpisujesz bezpośrednio z hotelem!


Wymagane dokumenty

CV