Umowa zlecenie - recepcjonista/ka dorywczo + bezpłatne szkolenie „Recepcja dla początkujących”
Randstad Polska Sp. z o.o. oddział Mokotów Warszawa, Polska 24 sierpnia 2018

Zawsze chciałeś/aś pracować w międzynarodowej korporacji? Zacznij od dorywczej pracy na recepcji! Nie masz doświadczenia? To nic! Nauczymy Cię!

Randstad Polska Agencja Pracy Tymczasowej oferuje bezpłatne szkolenie „Recepcja dla początkujących” oraz oferuje pracę dorywczą na zastępstwa recepcyjne u naszych klientów.

Aplikuj poprzez poniższy link

• bezpłatne szkolenie”Recepcja dla
  • początkujących”
  • prace dorywcze na recepcji (pojedyncze całe dni