Umowa o pracę - RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA
Grupa HRC Warszawa, Polska 12 stycznia 2018

Dla naszego Klienta międzynarodowego dostawcy tworzyw sztucznych, firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości produktów i komponentów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Obsługa recepcji i biura:

  • przyjmowanie i obsługa gości
  • rezerwacja i przygotowywanie sal konferencyjnych
  • dbanie o wizerunek firmy oraz wygląd recepcji i sal konferencyjnych
  • odbieranie i łączenia telefonów
  • przekazywanie pozostawionych wiadomości (mailem, tel, sms’em)
  • zgłaszanie do zarządcy budynku aut gości wjeżdżających na parking biurowca
  • zgłaszanie usterek w biurze do przełożonego
  • koordynowanie przepływu dokumentów
  • przyjmowanie i rozdysponowywanie przesyłek pocztowych i kurierskich
  • odbieranie, ewidencjonowanie i przekazywanie adresatom poczty przychodzącej
  • przygotowywanie poczty wychodzącej i przekazywanie jej listonoszowi
  • koordynowanie zamówień biurowych
  • drukowanie, kserowanie i bindowanie materiałów
  • ewidencjonowanie i zamawianie broszur dla działów handlowych (współpraca z Centralą
    w Niemczech)

Wsparcie administracyjne działów handlowych i pracowników:

  • realizacja bieżących prac administracyjnych
  • pomoc w tłumaczeniach wewnętrznych (ustnych i pisemnych)
  • wsparcie przełożonego w organizacji seminariów, targów, szkoleń, wyjazdów integracyjnych
     i uczestnictwo w w/w eventach wedle potrzeby
  • zgłaszanie uczestnictwa przedstawicieli handlowych w sympozjach – rezerwacja hoteli, itp.
  • rezerwacja restauracji, hoteli, biletów lotniczych, samochodów
  • wydawanie sprzętu na prezentacje i materiałów na seminaria
  • dokonywanie zakupów okolicznościowych na zlecenie przełożonego – dla klientów i pracowników
  • dbanie o prenumeratę czasopism dla działów handlowych
  • inne zadania na zlecenie przełożonego

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość pakietu MS Office (word, outlook, excel – podstawowy)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, skrupulatność podczas wykonywania obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premię
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • po okresie próbnym (3 m-ce): nauka języków, opieka zdrowotna, karta fitness

Wymagane dokumenty

CV