Umowa o pracę - Przedstawiciel Regionalny
ARGENTA SP. Z O.O.SP.K. mazowieckie, Polska 8 maja 2019

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Działamy w obszarze sprzedaży i dystrybucji wiodących światowych marek wyznaczających kierunki rozwoju w zakresie odczynników diagnostycznych oraz sprzętu laboratoryjnego do badań mikrobiologicznych, molekularnych i fizykochemicznych, produktów spożywczych, kosmetycznych i farmaceutycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy gotowych na nowe wyzwanie i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Regionalny

Segment Przemysłowy lub Naukowy

Region Wschodni i Południowo-wschodni

ZAKRES ZADAŃ:

  • bieżąca zarządzanie współpracą z klientami firmy z obszarów diagnostyki i KJ produkcji przemysłowej (żywności, kosmetyki, farmaceutyki) lub
  • bieżąca zarządzanie współpracą z placówkami naukowo-badawczymi  (wyższe uczelnie, instytuty naukowe)
  • rozwijanie sprzedaży u dotychczasowych klientów oraz realizacja budżetu sprzedaży w określonym obszarze i asortymencie
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • samodzielność w ustalaniu warunków współpracy z kontrahentami,  w tym przygotowywanie ofert asortymentowych i cenowych, obsługa postępowań przetargowych
  • reprezentowanie firmy na targach i seminariach, doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie  optymalnego doboru produktów z portfolio firmy;
  • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych celów i zadań
  • monitorowanie działań konkurencji;

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Chemia, Technologia Żywności lub pokrewne);
  • poparte wynikami doświadczenie w pracy w sprzedaży lub usługach
  • samodzielność, otwartość i komunikatywność oraz umiejętność pracy w zmiennym środowisku
  • dyspozycyjność w zakresie odbywania podróży służbowych i posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji i umiejętności w środowisku międzynarodowym
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • umiejętność pracy projektowej w zespole;
  • doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy dla ambitnych i lubiących wyzwania w stabilnej prężnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;
  • system wynagrodzenia obejmujący wynagrodzenie zasadnicze oraz premie kwartalne  i roczne uzależnione od realizacji celów i budżetu.
  • atrakcyjny system bonusów i wsparcie socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji)
  • podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Wymagane dokumenty

CV