Umowa o pracę - Przedstawiciel Handlowy
Adecco Poland Sp. z o.o. mazowieckie, Polska 28 listopada 2016

Aktualnie dla Naszego Klienta – generalnego dystrybutora urządzeń optycznych globalnej marki, na Polskę, Litwę i Łotwę poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • budowanie i utrzymywanie partnerskiej współpracy z takimi klientami jak: placówki edukacyjne, badawcze,
  • odpowiedzialność za cały proces sprzedaży dla klientów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • pomoc w instalacji urządzeń,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B i branży technicznej- minimum 2 lata,
  • znajomość rynku edukacyjnego, public sector,
  • proaktywne i innowacyjne podejście do klientów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premie),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • teren: województwo mazowieckie.

Wymagane dokumenty

CV