Umowa o pracę - Przedstawiciel Handlowy w branży ogrodniczej
Progres Sp. z o. o. Sp. k. Polska, Warszawa 6 kwietnia 2017

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem. Od 15 lat wspieramy kandydatów. Nasi eksperci działają, aż w 20. Prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Poprzez znajomość lokalnego rynku pracy, nasi specjaliści zatrudniają 20 tysięcy pracowników rocznie, co daje 7 mln przepracowanych godzin.

Obecnie dla naszego Klienta z branży ogrodniczej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – branża ogrodnicza, Miejsce pracy: północna Polska

Umowa o pracę - Przedstawiciel Handlowy w branży ogrodniczej

Profil Kandydata:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie północnej Polski
  • Utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientami (głównie deweloperzy, urzędy, firmy)
  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Organizowanie i uczestnictwo w targach oraz szkoleniach produktowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – spotkania z Klientami (płn. Polska) oraz spotkania w siedzibie firmy (Czechy)
  • Wykształcenie kierunkowe – ogrodnictwo, leśnictwo, architektura krajobrazu lub pokrewne