Umowa o pracę - Przedstawiciel Handlowy
AC Sp. z o.o. mazowieckie, Polska 30 stycznia 2018

Firma Agro Care w branży szkółkarsko-sadowniczej działa już od 2009 roku. Zajmujemy się zaopatrzeniem szkółek drzew i krzewów ozdobnych oraz gospodarstw ogrodniczych. Jesteśmy przedstawicielami wielu renomowanych firm europejskich na polski rynek. Mamy młody i dynamicznie rozwijający się zespół, w którym osiągamy najlepsze rezultaty i w którym cenimy sobie przyjazną atmosferę

Zadania i obowiązki:

  • Realizacja zadań sprzedażowych,
  • Dbanie o odpowiednią dystrybucję produktów,
  • Doradztwo agrotechniczne w zakresie stosowania nawozów wśród producentów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałej współpracy i umacnianie wizerunku firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie ogrodnicze lub rolnicze. Absolwenci studiów wyższych oraz studenci ostatniego roku również mile widziani,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu agronomii, a w szczególności uprawy roślin i stosowania środków do produkcji ogrodniczej,
  • Znajomość rynku ogrodniczego / rolnego,
  • Motywacja, zaangażowanie i zorientowanie na potrzeby klienta,
  • Komunikatywność, samodzielność i umiejętność planowania,
  • Gotowość do podróży – 70% czasu pracy w terenie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia kandydata,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, również do użytku prywatnego, telefon komórkowy, komputer,
  • Niezbędny pakiet szkoleń produktowych,
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Wymagane dokumenty

CV