Umowa o pracę - Promotor sprzedaży
Promotor sprzedaży Warszawa, Polska 16 lutego 2018

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania – dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości

Twoje podstawowe obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych
  • Doradztwo agrotechniczne
  • Aktywna sprzedaż produktów BASF (środki ochrony roślin)

Wymagania

  • Posiadanie wykształcenia wyższego rolniczego lub statusu studenta (ostatnie lata studiów)
  • Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu rolnictwa
  • Wysokie umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Pełna dyspozycyjność w tygodniu roboczym
  • Dobra organizacji pracy oraz samodzielność
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Motywujący system wynagradzania
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi pracy (samochód, telefon, komputer)