Umowa zlecenie - Promotor Marki
Speak Up Learning Sp. z o.o. Puławska 14, Warszawa, Polska 10 października 2017

Speak Up to nowoczesna sieć szkół języka angielskiego zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Praca w Speak Up to gwarancja spotkania ciekawych osób i możliwość własnego rozwoju.

Zespoły naszych pracowników tworzą dynamiczni, aktywni i ambitni ludzie, dla których sukces Klienta jest drogą ich własnego sukcesu.

Zadania:

  •  aktywne promowanie kursów językowych w punktach informacyjnych oraz na rynku lokalnym
  •  przeprowadzanie krótkich ankiet dot. znajomości języków
  •  udział w innych akcjach mających na celu wsparcie marki

Wymagania

  •  łatwość nawiązywania kontaktów
  •  energiczne usposobienie
  •  miły uśmiech
  •  dodatkowym atutem będzie doświadczenie na promocjach i akcjach marketingowych

Oferujemy

  •  atrakcyjny system wynagrodzeń: pensja podstawowa (13 zł brutto/h) + dodatkowe bonusy
  •  elastyczne godziny pracy
  •  pracę na umowę zlecenie
  •  możliwość rozwoju i awansu
  •  pracę w dynamicznym środowisku

Wymagane dokumenty

CV