Umowa zlecenie - Promotor Aplikacji
BASF Polska Sp. z o.o. BASF Polska Sp. z o.o., Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska 17 stycznia 2020

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania – dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

W związku z szybko rozwijającym się rynkiem aplikacji mobilnych i Digital Farmingu szukamy
studentów na stanowisko Promotora Aplikacji xarvio™ w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Główne zadania:

  • Wparcie techniczne Klientów zarówno zewnętrznych (użytkowników aplikacji) jak i
  • wewnętrznych
  • Kontakt telefoniczny z Klientami w celu zapewnienia wsparcia technicznego
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Prowadzenie szkoleń (w tym wizyty w gospodarstwach rolnych)
  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki xarvio™ oraz reprezentacja na targach i imprezach

zewnętrznych

Wymagania

  • Znajomość zagadnień agrotechnicznych (uprawa roślin, ochrona roślin)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Biegła obsługa komputera (MS Office: Word, Excel, Power Point)
  • Mile widziane zainteresowania Digital Farmingiem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, zaradność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej – takie cechy

charakteru lubimy

Oferujemy

  • Szkolenia przez międzynarodowych ekspertów z zakresu Digital Farminu – zagraniczne (konieczność znajomości języka angielskiego)
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód w razie potrzeby)
  • Elastyczny czas pracy – rozliczenie godzinowe
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku (branża agro)
  • Praca od lutego do sierpnia 2020

Jeżeli chcesz tworzyć nowoczesne rolnictwo w Polsce zaaplikuj poprzez link

Na oferty czekamy do 13.02.2020

Wymagane dokumenty

CV