Umowa o pracę - Projektant-Konstruktor-Technolog drewna
Deko Invent AS Oslo, Norwegia 23 kwietnia 2021

Deko Invent -mala firma produkująca wysokiej jakości meble, stolarkę budowlaną i specjalne wykończenia dla wymagających klientów.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, rysowanie produktów-mebli, w programie – TopSolid´Wood  –
  • wynajdowanie niekonwencjonalnych rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych
  • omawianie projektu z klientem lub architektem
  • wizualizacje produktów
  • kontrola pomiarów do produkcji u klienta
  • przygotowywanie konstrukcyjne projektów wykonawczych na produkcje.
  • przygotowanie listy i nadzór zamówień materiałów
  •  przygotowanie plików CAD/CAM do maszyny CNC
  • uczestniczenie i nadzorowanie w produkcji oraz montażu mebli

Wymagania

  • dobra znajomość systemów komputerowych.
  • bardzo dobra znajomość środowiska  TopSolid´Wood i mile widziana znajomość produktów Autodesk.
  • znajomość i umiejętność obsługi CNC.
  • dobra wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność konstruowania – planowania
  •  łatwe przyswajanie wiedzy
  • komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów
  • punktualność, precyzyjność, dyskrecja
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane:

  • znajomość i swobodna praca na Mac.
  • zainteresowania dekoracją i architektura.
  • umiejętność rysowania – szkicowania odręcznego
  • umiejętność programowania, tworzenia stron www i sieci lokalnych.
  • zainteresowanie nanotechnika, robotyka, automatyka.
  • zainteresowanie fotografia.
  • doświadczenie praktyczne.

Oferujemy

  • atrakcyjna – zróżnicowana prace z unikalnymi projektami
  • możliwość rozwoju, min. wyjazdy na międzynarodowe targi, kursy i szkolenia.
  • stałą umowę o prace
  • wynagrodzenie. [220-300 nok godzina]
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: post@dekoinvent.no