Umowa zlecenie - Project Support Specialist / Office Coordinator
BalticBerg Consulting Sp. z o.o. Sp.k. Stawki 2, Warszawa, Polska 21 listopada 2017

Specjalizujemy się w podnoszeniu efektywności zarządzania majątkiem technicznym i utrzymania ruchu. Od 2010 roku realizujemy również również rozszerzone doradztwo i szkolenia w zakresie doskonalenia produkcji i usług oraz podnoszeniu efektywności energetycznej w przemyśle. Podczas realizacji projektów staramy się przede wszystkim dobrze zrozumieć organizację Klienta, a w kolejnych krokach zaproponować najlepsze rozwiązania z obszaru znanych metodologii i narzędzi oraz wielu autorskich rozwiązań BalticBerg Consulting.

  • Stabilna praca w szybko rozwijającej się firmie
  • Praca w środowisku ściśle związanym z zarządzaniem procesami, zarządzaniem operacyjnym (szczególnie zarządzaniem technicznym, utrzymaniem ruchu, zarządzaniem majątkiem trwałym) w przedsiębiorstwach z różnych gałęzi przemysłu
  • Opracowywanie merytoryczne i graficzne dokumentów, raportów i prezentacji projektowych oraz sprzedażowych
  • Wsparcie managera operacyjnego oraz konsultantów BalticBerg w realizacji projektów doradczych i szkoleniowych na rzecz Klientów w Polsce i za granicą
  • Opracowywanie merytoryczne i graficzne dokumentów, raportów i prezentacji projektowych
  • Wsparcie sprzedaży oraz organizacji szkoleń i projektów BalticBerg
  • Wsparcie organizacji i administracji biura BalticBerg w Warszawie
  • Inne zadania projektowe i bieżące

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe nie jest niezbędne (studenci studiów zaocznych oraz absolwenci mile widziani)
  • Wykształcenie wyższe I-go lub II-go stopnia, preferowane (ale nie wymagane) wykształcenie w kierunku związanym z zarządzaniem/inżynierią produkcji lub pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (mile widziana zaawansowana znajomość), MS PowerPoint, MS Word
  • Biegłość w piśmie i mowie w j. Angielskim,  inne języki również będą cennym atutem kandydata
  • Dyspozycyjność w zakresie pracy stacjonarnej i wyjazdowej (praca głównie stacjonarna)
  • Zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
  • Mike widziana podstawowa znajomość obsługi stron WWW (WordPress), podstawowa umiejętność edycji zdjęć/grafik komputerowych
  • Znajomość MS Access lub innych baz danych będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Wyróżniające wynagrodzenie (nawet dla rozpoczynających karierę)
  • Poznanie profesjonalnego środowiska biznesowego z perspektywy specjalistycznej firmy doradczej
  • Poznanie tematyki zarządzania operacyjnego i technicznego
  • Rozwój merytoryczny, zdobycie doświadczenia w wielu firmach
  • Możliwy awans wewnętrzny po zdobyciu doświadczenia i samodzielności projektowej
  • Telefon i laptop służbowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Lokalizacja: Warszawa, ul. Stawki
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie na okres próbny (6 miesięcy) z możliwością przejścia na umowę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty

CV.