Umowa zlecenie - Płatny staż w Project Management Office
Robert Bosch Sp. z o. o. Warszawa, Polska 17 stycznia 2017

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków – z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Stale tworzymy przełomowe technologie zarówno w dziedzinie mobilności, technologii przemysłowej, dóbr konsumpcyjnych, czy energii i technologii budowlanych, w celu poprawy warunków życia. W ten sposób polegamy na sile pomysłów i innowacji, jak w przypadku ochrony klimatu, czy też w pomocy zachowaniu surowców naturalnych. Jest to możliwe dzięki ponad 375 000 zaangażowanym pracownikom na całym świecie, pionierom, którzy każdego dnia dokonują przełomów technicznych. Zastanawiasz się nad stworzeniem czegoś wartego zapamiętania? Dołącz do nas!

Umowa zlecenie - Płatny staż w Project Management Office

Wsparcie Project Management Office w zakresie:

• przygotowywania zestawień i analiz dotyczących poszczególnych kamieni milowych w projektach
  • modelowania procesów (zgodnie z założeniami Lean Service Management & Bosch Production System)
  • analizy efektywności procesów wewnętrznych (mapowanie strumieni wartości)
  • analizy wskaźników zadowolenia z dostarczonych serwisów
  • badaniu zapotrzebowania na nowe serwisy w obszarze zarządzania projektami
  • monitorowania realizacji zleceń
  • aktualizacji dokumentacji dotyczącej Back Office (opisy serwisów w intranecie, bazie danych i materiałach informacyjnych)
  • wsparcia w organizacji cyklicznych spotkań dla kierowników projektów
  • udziału w spotkaniach roboczych, warsztatach
  • Wsparcie kierowników projektów w zakresie:
  • analizy/przygotowania dokumentacji projektowej
  • monitorowania otwartych punktów
  • dokumentowania spotkań z interesariuszami projektu
  • przygotowania do audytów wewnętrznych
  • sporządzanie raportów/zestawień związanych z realizacja projektu

Wymagania:

• student/tka kierunków technicznych/ ekonomicznych/
  • dyspozycyjność min. 20h w tygodniu
  • dobra znajomość Ms Office, znajomość MS Access będzie dodatkowym atutem
  • łatwość nawiązywania kontaktu
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Benefity:

• płatny staż, minimum 6 miesięcy
  • elastyczny czas współpracy (dostosujemy się do Twojego planu na studiach)
  • dofinansowanie do posiłków
  • interesujące zadania, szerokie możliwości rozwoju oraz szkolenia
  • dynamiczne, międzynarodowe środowisko i przyjazną atmosferę pracy

Sposób aplikowania:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pl.bosch.com z dopiskiem PMO_CI_2017

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Robert Bosch Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 105 dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014, poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”