Umowa o pracę - Programista / Programistka
Quanticate Polska Sp. z o.o. Stefana Hankiewicza, Warszawa, Polska 1 kwietnia 2021

QUANTICATE  jest globalnym CRO (Clinical Research Organization) specjalizującym się w przetwarzaniu danych. Spółka oferuje usługi w zakresie zarządzania danymi klinicznymi, biostatystyki, programowania klinicznego, nadzoru nad bezpieczeństwem terapii oraz rozwiązań z zakresu opisu wyników badań klinicznych.

Kogo szukamy:

  • Absolwentów kierunków zawierających elementy związane z matematyką, fizyką, analityką, programowaniem lub dziedzin pokrewnych.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie raportów oraz wykresów z wykorzystaniem narzędzi SAS, (Spółka oferuje program szkoleniowy w SAS),
  • Praca na dużych wolumenach danych o różnorodnej strukturze (BIG DATA),
  • Sprawdzanie poprawności wygenerowanych raportów.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

      • Otwartość na naukę różnych języków programowania jak SAS, Python lub R,
      • Znajomość podstaw SQL jest mile widziana,
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • Komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia lub udoskonalenia umiejętności programowania w SAS,
  • Zadania realizowane we współpracy z międzynarodowym zespołem,
  • Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy w biurze na zielonej Ochocie.

Wymagane dokumenty

CV w języku angielskim