Umowa o pracę - Programista Java | Java Mid Software Developer
Omecon Sp. z o.o. Warszawa, ul. Zeusa 47 lok. U1 1 marca 2021

Omecon jest dynamicznie rozwijajcsipolskfirminformatyczn. Specjalizuje siw rozwoju kompleksowych systemów informatycznych w zaawansowanych narzdziach technologicznych i nowoczesnych metodykach ich tworzenia.

Wraz z poszerzaniem działalnoci spółki, zapraszamy do kontaktu z nami osoby z pasj, potencjałem i warsztatem programistycznym, które chcefektywnie rozwijaswoje kompetencje i osigacele zawodowe w tym obszarze, jednoczenie integrujc siw ramach naszego zespołu.

Informacje o firmie » https://omecon.pl/

Cele i odpowiedzialność:

  • zapewnienie wytworzenia określonego oprogramowania zgodnie z założoną funkcjonalnością i zakresem w zdefiniowanym czasie
  • dbałość o wysoką jakość i wydajność tworzonych produktów
  • dążenie do poprawy efektywności poprzez podnoszenie własnych umiejętności i kompetencji, poznawanie nowych technologii i narzędzi oraz poszukiwanie rozwiązań
  • dzielenie się wiedzą w zespole oraz korzystanie z know-how bardziej doświadczonych członków zespołu, w tym wypracowanych najlepszych praktyk (Best Practices)
  • dbałość o pozytywne relacje i efektywną współpracę zespołową w organizacji, a także o dobry wizerunek firmy

Zadania:

  • Aktywne planowanie działań oraz ich skuteczna realizacja
  • Wybór najlepszych narzędzi do realizacji zadań i optymalizacja tworzonych produktów
  • Monitorowanie postępów pracy własnej, dobra jej organizacja i efektywne zarządzanie czasem
  • Doskonalenie procesu i techniki tworzenia systemów informatycznych w ramach stosowanej metodyki zwinnej Agile / Scrum
  • Sygnalizowanie potrzeby wsparcia w realizacji zadania
  • Dbanie o dobrą współpracę i wspólne znajdywanie efektywnych rozwiązań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku związanym z informatyką lub ostatni rok studiów
  • co najmniej roczne doświadczenie w komercyjnym programowaniu w języku Java
  • znajomość środowiska programistycznego NetBeans / Eclipse / IntelliJ
  • umiejętność pracy z systemami Windows i Linux
  • znajomość SQL
  • znajomość JEE: EJB, JPA
  • wzorce projektowe Java

Mile widziane dodatkowe kompetencje lub chęć ich zdobycia:

  • znajomość serwerów aplikacyjnych, np. WebLogic, Tomcat, GlassFish
  • znajomość JMS
  • znajomość Spring, Spring Boot, Rest, JSON, Maven
  • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git (GitLab)
  • znajomość baz danych Oracle (PL/SQL), PostgreSQL, MongoDB
  • umiejętność pracy w środowisku opartym o metodyki zwinne oraz Git Continuous Integration
  • znajomość skryptów shell / bash
  • znajomość narzędzi i bibliotek wspierających pracę programisty JUnit, Postman, JMeter
  • doświadczenie w rozwoju systemów o architekturze mikrousług (microservices) działających w środowisku docker

Oczekiwania:

  • sumienność i wytrwałość
  • aktywny i pozytywny kontakt interpersonalny
  • umiejętność planowania, analizy problemów i znajdywania rozwiązań

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę lub kontrakt
  • czas pracy w pełnym wymiarze – etat
  • opieka medyczna
  • możliwa ścieżka rozwoju zawodowego w kierunku:

Starszy Programista | Senior Software Developer

Projektant / Architekt Systemów | System Architect / Designer

Wymagane dokumenty

cv » Informacje o rekrutacji » https://omecon.pl/kariera/