Umowa o pracę - Programista JAVA / Integracja systemów
DahliaMatic Daimlera 2, Warszawa, Polska 14 grudnia 2017

DahliaMatic Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie oraz wchodzi obecnie w skład Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Od ponad 10 lat oferuje swoim Klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów ERP. Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy usługi konsultingowo-wdrożeniowe w zakresie rozwiązań SAP, Oracle oraz Microsoft Dynamics AX.

Zadania:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii JAVA
  • Projektowanie usług sieciowych
  • Projektowanie procesów przetwarzania danych z wykorzystaniem szyny usług
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) na kierunku informatycznym (lub pokrewnym)
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin (możliwa jest też praca na ¾ etatu)
  • Dobra znajomość programowania w JAVA EE (wersja 7 lub 8)
  • Znajomość implementacji usług sieciowych WS
  • Znajomość programowania w języku SQL i PL/SQL
  • Mile widziana znajomość oprogramowania do integracji systemów – szyna usług

Oferujemy

  • Stabilną pracę w jednej z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie
  • Współpracę z zespołem doświadczonych, nastawionych na dzielenie się wiedzą programistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji technicznych
  • Udział w ciekawych projektach z użyciem najnowocześniejszych technologii
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę oraz kartę Multisport

Wymagane dokumenty

CV