Umowa o pracę - Programista CNC – nr ref. 9065
Bank Danych o Inżynierach Szczecin, Polska 26 czerwca 2017

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma produkcyjna z branży urządzeń medycznych. Światowy lider w swojej kategorii.

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres cv@bdi.com.pl z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl

Zakres obowiązków:

  • programowanie i obsługa maszyn CNC (drążarka wgłębna, drążarka drutowa)
  • analiza i wykonywanie zleceń produkcyjnych
  • kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacją produkcyjną
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie podzielonych zadań

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne)
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w programowaniu drążarek numerycznych – wgłębnych
  • znajomość programów Cimatron, EDCam, AutoCad będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pomiarów na maszynie współrzędnościowej (CMM)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej kategorii
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość odbywania szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet relokacyjny
  • zwrot kosztów dojazdu na spotkanie dla osób spoza regionu

Wymagane dokumenty

CV