Umowa o dzieło - Programista
ImpiCode Sp. z o.o. Odolańska, Warszawa, Polska 5 marca 2019

ImpiCode Sp. z o.o. jest firmą założoną i zarządzaną przez pasjonatów informatyki. Realizujemy ciekawe i ambitne projekty w różnych technologiach

Zakres obowiązków:

  • realizacja prac programistycznych
  • programowanie w różnych technologiach
  • testowanie oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji projektowej i dokumentów analitycznych

Wymagania

Wymagamy:

  • dobrej znajomości przynajmniej jednego języka programowania
  • chęci do nauki nowych technologii
  • umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy (od ½ etatu) dostosowane do zajęć na uczelni
  • luźną i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zaliczenia płatnych praktyk studenckich
  • rozwój w kierunku profilu technicznego lub biznesowego
  • stawka po okresie próbnym dla studenta od 25 zł/h brutto
  • dla studentów umowę o dzieło lub zlecenie (zależnie od zakresu obowiązków)

Wymagane dokumenty

CV