Umowa o pracę - Programista
Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Aleje Jerozolimskie 202, Warszawa, Polska 2 sierpnia 2018

PIAP jest instytutem badawczym, w którym badane i opracowywane są nowe technologie z zakresu: automatyki i robotyki przemysłowej, urządzeń pomiarowych, technologii IT, robotyki mobilnej, sztucznej inteligencji oraz systemów cybernetycznych. PIAP jest wiodącym światowym producentem antyterrorystycznych robotów mobilnych, uczestnikiem krajowych oraz międzynarodowych projektów badawczych a także organizatorem konferencji naukowych i targów branżowych.

Lider robotyki mobilnej w Polsce i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla biznesu poszukuje programisty do zespołu pracującego z przyszłościowymi technologiami związanymi z systemami cybernetycznymi takimi jak: AR/VR, autonomia, sztuczna inteligencja, IoT, robotyka kosmiczna.

Zadania:

  • Praca nad architekturą istniejącego i nowego oprogramowania związanego z systemami cybernetycznymi – w tym z robotyką mobilną i autonomią,
  • Rozwój i implementacja oprogramowania w jednym z zakresów takich jak: interfejsy użytkownika, algorytmy autonomii, sztuczna inteligencja, wizja maszynowa, interfejsy komunikacyjne, platformy embedded/IoT itp.,
  • Uruchamianie i testowanie wytworzonego kodu – w tym praktyczne testy z użyciem docelowych platform sprzętowych.

Wymagania

Minimalne:

  • Wykształcenie wyższe o pasującym profilu,
  • Znajomość C/C++/Python – 2 letnie doświadczenie zawodowe/open-source,
  • Znajomość systemu Linux na poziomie przestrzeni użytkownika,
  • Portfolio zrealizowanych projektów w zakresie informatyki,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (techniczny, komunikacja w mowie i piśmie),
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań.

  Mile widziane:

  • Znajomość technologii takich jak: ROS, JavaScript, Qt, Unity,
  • Doświadczenie z implementacją do AR/VR,
  • Znajomość systemów wbudowanych (ARM, STM32),
  • Rozumienie systemu Linux na poziomie jądra,
  • Znajomość narzędzi: Git/GitLab, Redmine, Jenkins,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu publikacji naukowych,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem zależnym od doświadczenia oraz pozapłacowe dodatki dla pracownika,
  • Udział w ciekawych i ambitnych projektach komercyjnych oraz badawczo-rozwojowych,
  • Dużą autonomię w zakresie dobierania technologii i rozwiązań,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w bardzo dynamicznie rozwijającej się dziedzinie,
  • Wsparcie w publikowaniu wyników pracy oraz udział w konferencjach.

CV w mailu z tytułem „Programista C/C++/Python (OSB)” na adres emiroslawska@piap.pl