Staż/praktyki - Program Stażu Wiosennego 2018
CITIBANK EUROPE PLC (PL) Warszawa, Polska 10 stycznia 2018

Oferujemy możliwość podjęcia pracy na ½, ¾ etatu lub na pełny etat.

 

Citi Service Center Polska świadczy usługi na rzecz innych podmiotów na świecie działających w ramach Citigroup. CSC Polska zatrudnia ponad 4000 wysoko wykwalifikowanych pracowników w dwóch miastach: Warszawie i Olsztynie. Świadczymy usługi w ponad 90 krajach Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australii.

Staż/praktyki - Program Stażu Wiosennego 2018

 To Twoja wiedza zapewni sukces naszemu działaniu

Obecnie poszukujemy silnie zmotywowanych i zorientowanych na sukces kandydatów do naszego obszaru Operacji. Program Stażu Wiosennego w Operacjach pomoże w budowaniu Waszej przyszłej kariery w Citi. Oferujemy Wam wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Program rozpoczyna się w okolicach lutego/marca od 2–dniowego szkolenia połączonego z warsztatami, które dostarczy wiedzy i podstawowych umiejętności oraz dogłębnej znajomości kultury wewnętrznej Citi. Uczestnicy programu dołączą do zespołów i przez 3 miesiące będą zajmować się swoimi indywidualnymi projektami.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

W tym obszarze będziesz miał/-a niepowtarzalną możliwość pracy w zróżnicowanym środowisku biznesowym. Securities Services Operations (SSO) to szeroki obszar usług, który obejmuje min.:  wycenę funduszy inwestycyjnych,rejestrację transakcjirejestrowanie działań korporacyjnych (np. bonusy, dywidendy, fuzje, prawa pierwokupu) i usług zaufania, a także Middle Office (alokowanie transakcji między brokerami a depozytariuszami). Obszar ten jest globalną jednostką, która odpowiada za wszystkie rachunki papierów wartościowych i usług księgowych związanych z funduszami. Obszar ten oferuje niepowtarzalne warunki rozwoju w ramach dynamicznie rozwijającej się struktury.

Do aplikowania zapraszamy studentów oraz uczniów szkół policealnych z kierunku finanse, bankowość, ekonometria, matematyka, statystyka, metody ilościowe itp.

Wymagania

 • bardzo dobrą znajomością języka angielskiego
 • zaangażowaniem, kreatywnością, ambicją
 • umiejętnością pracy w grupie
 • chęcią rozwoju
 • aktywnością w innych inicjatywach związanych z działalnością naukową, wolontariatem, działalnością w organizacjach studenckich czy aktywnością sportową – dodatkowy atut

Oferujemy

 • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji
 • wsparcie w ukierunkowaniu Twojej kariery zawodowej poprzez ciekawe szkolenia oraz wsparcie mentora
 • możliwość kontynuowania pracy w Citi po zakończeniu Programu
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
 • bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
 • możliwość uzyskania feedback’u w czasie rekrutacji oraz po jej zakończeniu

Termin składania aplikacji: 31.01.2018

 

Prosimy o składanie aplikacji online pod adresem:

https://citi.taleo.net/careersection/2/jobdetail.ftl?lang=en&job=17084037

 

Proces rekrutacyjny został rozpoczęty – zapraszamy do składania aplikacji już teraz!

Pamiętaj również o załączeniu CV w języku angielskim. 

 

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”  


Wymagane dokumenty

CV w języku angielskim