Staż/praktyki - Program Stażowy w Dziale Kontrolingu
DANONE Redutowa 9/23, Warszawa, Polska 5 czerwca 2018

Danone jest liderem w tworzeniu smacznych i zdrowych produktów mlecznych wysokiej jakości, do produkcji których wykorzystuje najlepsze polskie surowce, ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Na pewno znasz takie marki jak: Activia, Danio, Danonki, Fantasia, Actimel, Jogurt Danone, ale również Gratka, DanMleko, Danacol czy serki Kiri.

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Staż/praktyki - Program Stażowy w Dziale Kontrolingu
  • Bieżąca kontrola wydatków, wyjaśnianie odchyleń oraz przekazywanie rekomendacji dotyczących optymalizacji wydatków,
  • Wsparcie w procesie przygotowywania budżetów i estymacji kosztowych oraz różnego typu analiz dla potrzeb wspieranego działu,
  • Analiza rentowności w ramach prowadzonych projektów biznesowych,
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych w obszarze kontroli kosztów,
  • Wsparcie w bieżącej pracy zespołu.

Idealny kandydat:

• Jest studentem IV, V roku lub absolwentem kierunków Finanse i Rachunkowość, Ekonometria, Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne
  • Posiada chęć do intensywnej i rozwojowej pracy – samodzielnej i zespołowej,
  • Cechuje się analitycznym myśleniem i łatwością pracy z liczbami,
  • Łatwo adaptuje się do zmian, nowych sytuacji i działania pod presją czasu,
  • Cechuje się komunikatywnością, proaktywnością oraz odwagą w działaniu,
  • Problemy traktuje jak wyzwania, potrafi je rozwiązać samodzielnie, ale także poprosić o pomoc innych,
  • Sprawnie posługuje się programami MsOffice (Excel i PowerPoint),
  • Swobodnie komunikuje się w języku angielskim.

• Dynamiczny rozwój oparty o realizację samodzielnych projektów,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o unikalnej- otwartej i przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Naukę w atmosferze otwartego feedbacku,
  • Atrakcyjne przywileje Stażysty, m.in. szkolenia, integracje, akcje dedykowane stażystom,
  • Dołączenie do wyjątkowego grona stażystów spółek grupy DANONE;)